Aka1queen Aka1queen
  • 02-02-2017
  • Social Studies
contestada

What does this graph suggest about the costs and benefits of balancing the budget

Respuesta :

goldenarrow
goldenarrow goldenarrow
  • 02-02-2017
To be able to answer a question that involves a graph, I would need to see the graph :) 
Answer Link

Otras preguntas

Cara has $25 to buy dry pet food and treats for the animal shelter. A pound of dog food cost $2 and treats are $1 apiece. If she buys 9 pounds of food, what is
1000 equals 50 divided by X?
which is the better buy 1 liter of soda for $1 or 1 gallon of soda for $4
what is 0.008 as a fraction
How should you test a hypothesis?How should you test a hypothesis? by writing a mathematical equation by making a single observation by performing a controlled
How do you round 1945 to the nearest hundred
at a concession, stand seven hotdogs and two hamburgers cost $12.75; two hot dogs and seven burgers cost $16.50. find the cost of one hot dog and one burger.
Which layer of the Earth contains most of the Earth's mass? A.outer core B.crust C.inner core D.mantle
DeLissa wants to dress and act like Marisol, who is a very popular and attractive girl at school. What type of peer pressure is DeLissa reacting to?
I was in the National Forest with my camera. The day was crisp, and the leaves were turning gold and red. When I spotted the white-tailed buck, I froze. He wasn