Raagavi Raagavi
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP. I NEED IT DONE FAST!! I’ll mark brainliest plssss

PLEASE HELP I NEED IT DONE FAST Ill mark brainliest plssss class=

Respuesta :

pandaen932
pandaen932 pandaen932
  • 04-02-2022

Answer:

V = 60 cubic centimeters

Step-by-step explanation:

sorry about my messy writing hope this helps

Ver imagen pandaen932
Answer Link

Otras preguntas

Mark buys a wooden board that is feet long. The cost of the board is $1.50 per 5 1/4 foot, including tax. What is the total cost, in dollars, of Mark’s board
Mr. Borden was given a $50 gift card to use at the bowling alley. It costs him $10 per night to bowl. Each time he goes to the bowling alley he records the amou
BRAINLIEST: in which month is a hurricane most likely to occur: October or December? explain
Can you help? I’ll be very thankful
What is the significance of San Antonio's founding in 1718? the building of ten presidios location of a major port city the development of several missions neut
help for brainliest plsssssssssssssss
i’m really confused please help
HELP PLZZZ!!!Section 1: Selected Response - Question 2Which equation or equations are true? 1.) 3/10 + 15/100 = 18/1002.) 4/10 + 32/100 = 72/1003.) 7/10 + 2/100
A 2 -pound bag of Takis cost $3.72. What is the price per ounce? (16 ounces = 1 pound)
Consider the three theories of the upward slope of the short-run aggregate-supply curve. According to the sticky-wage theory, the economy is in a recession beca