1803003079 1803003079
  • 02-12-2021
  • Mathematics
contestada

chicken costs 3.20 per pound, and beef costs 4.59 per pound

Respuesta :

elliegreer5 elliegreer5
  • 02-12-2021
i would say 7171818177271
Answer Link

Otras preguntas

Do these look right?
Which best describes the author's purpose in "Math Curse"? to inform readers how to solve mathematical equations to entertain readers with a mathematical tale t
Name a pair of angles of rotation with the same sine value in the same quadrant.
what is the average High and Low temperature in the west region, usa disclaimer: if you are a bot please meet me at 5:00 pm for your beheading
write the equation if this line below​
what is 9/16 x 2/3 (show ur work)
What is the intermediate step in the form (x+a)^2=b(x+a) 2 =b as a result of completing the square for the following equation? x^2+ +52= −20x−3
A triangle has a base length of 2ac² and a height 6 centimeters more than the base length. Find the area of the triangle if a = 4 and c = 2.
Which of the following questions may be difficult to test scientifically? A. What is the average flight speed of an African Swallow? B. How was Hawaii formed? C
Colin is feeling frustrated because he has begun to notice that every time he and his friend have a choice to make, his friend always makes the decision and ass