mariahvans21
mariahvans21 mariahvans21
  • 01-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELPPPPPPPPP!!! ASAPPPPP!!!!!!

HELPPPPPPPPP ASAPPPPP class=

Respuesta :

tanyasingh21
tanyasingh21 tanyasingh21
  • 01-06-2021
the answer is A or B u chosen
Answer Link

Otras preguntas

What were some things settlers hoped to find in the New World?
what is the cost per unit
The box office took in a total of $2905 in paid admissions for the high-school musical. Adult tickets cost $8 each, and student tickets cost $3 each. If 560 peo
What is the least common multiple of 12, 20, and 18?
I need help on number 6)
A barista averages making 16 coffees per hour. At this rate, how many hours will it take until she's made 1,200 coffees?
I need an example of a ratio being a rate
Two planes, which are 1810 miles apart, fly toward each other. Their speeds differ by 55 mph. If they pass each other in 2 hours, what is the speed of each?
what is the cost per unit
Please can someone help me on these?solve this equation by factorising:2x^2 + 5x + 2 = 0 Solve this equation by completing the square: x^2 - 4x + 1 = 0