skyamanda94
skyamanda94 skyamanda94
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

answer asap pleaseee

answer asap pleaseee class=

Respuesta :

0501144 0501144
  • 20-04-2021

Answer:

Im not smart

Step-by-step explanation:

Im still not smart lol

Answer Link

Otras preguntas

The cost of a soft drink varies directly with the number of ounces you buy. If 12 ounces cost $0. 80,how many ounces of the soft drink could you buy for $2. 40?
Why does Walter pour syrup on everything and why does Atticus get angry at Scout for noticing?
whose ""civil disobedience"" essay inspired dr. king?
2 Select the correct answer. A force of 15 newtons is applied to both Object A with a mass of 25 kilograms and object with a mass of 50 kilograrns. What is true
Write a recursive definition for each sequence. 5, 22, 39, 56,...
Please look at attachment! Help me = brainliest.
According to the given question, Senalt has finished writing a test and she got a perfect score and her friend who is yet to write the same test is stressed abo
CraftWork rents a storage space that measures 200 ft x 400 ft x 50 ft. CraftWork pays $2000 for the storage space each month. What is the cost per cubic foot? A
Brainliest if correct
Pls give me the correct answer.