kc8zk5gab5 kc8zk5gab5
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 class=

Respuesta :

grace2bowman grace2bowman
  • 03-02-2021

Answer:

480y  

Step-by-step explanation:

multiply 6 x 8 x 60= 480

Answer Link

Otras preguntas

An investment of $6,530 earns interest at the rate of 4% and is compounded quarterly. What is the accumulated value of the investment at the end of 8 years? a $
In a survey 4 out of 5 people like creamy peanut butter there are 120 people shopping at a store how many people are going to get creamy peanut butter
Which of the following words describe the North in the early 1800s
Find the GCF of 44 and 220
What does the passage state about Emperor Musa? He was stingy with his wealth and kept it to himself. He was generous with his money and raised the value of Cai
Solve for x I need this done by tonight please help
v= n-z/b solve for n
How did the twenty-fourth amendment expand voting rights?
When using a compass to explore an area, why do you need to know an areas magnetic declination?
Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 muffins and 14 juice boxes. $7.74 for 6 muffins $5.52 for 8 juice