tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

What new policies and programs did FDR introduce to improve the economy?
The American government relocated Native Americans onto ____________.
Los niños tienen que lavárselas. You answered A los niños les corresponde lavarse las manos.AIncorrect or extra word lIncorrect accent or capitalizationos niños
a poem about canada with 8 lines
I need to know standard to slope intercept form
20) How many particles are in 12 grams of iron. I need to know the answer to 20 & 21 on this page
What is the oldest known stringed instrument. It was very popular in both ancient Roman and Greek cultures.
Which instrument is NOT a member of the brass family?
Expository essay on Kleptomania syndrome​
What does a continuous fire alarm mean? a. The fire alarm has been set off in your area/ward b.The fire is not in your immediate area c. It is a drilld. Somethi