tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

Which sentence uses the underlined word correctly? A. Please stay away off the curb.                             ------ B. Pleas
do our literature studies leave us with lessons in life?
Solve for x. 8 – 3x – x = 12 A. –2 B. –10 C. –1 D. –5
When did liberalism and conservatism began?
Which part of the skin contains blood vessels, nerves, and glands? dermis epidermis pores fatty layer
Which of the following would most likely be an entry in a topic outline? A. Toys children love B. Toys can be gender-neutral. C. Quality toys should requi
true or false As the frequency of sound waves increases, the wavelength of the sound waves decreases.
What is written over the gates of auschwitz?
When Usher decides to preserve his sister’s body for two weeks in the vault in the house, why does the narrator go along with the idea? He understands that usin
lzg.rd puzzle using spe.not on the spelling li.CE ar3 ft5 yd2 mm11 yd3 ya 1vd3 mm5 yd3 mms 21 mm384 yd